Lakierowanie

Zdjęcie główne #7 - Lakierowanie

Szybko, odpowiedzialnie, z doskonałym efektem.

Zdecydowana większość spośród blisko 20 milionów samochodów jeżdżących po polskich drogach, ma większe lub mniejsze uszkodzenia lakiernicze. To głównie problem estetyczny, ale także finansowy, ponieważ takie auto jest bardzo trudno sprzedać, jego wartość na rynku wtórnym może spaść nawet o połowę! Lakierowanie całego samochodu jest niestety zabiegiem bardzo kosztownym, dlatego często warto skupić się na drobnych naprawach blacharsko-lakierniczych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Lakierowanie to bardzo istotny element poprawiania kondycji samochodu. Nie ma oczywiście wpływu na jego stan techniczny, jednak przekłada się bezpośrednio na wartość auta. Kupujemy oczami i nawet najdoskonalsza maszyna pozbawiona efektownego lakieru nie spotka się z zainteresowaniem na rynku wtórnym. Lakierowanie całych elementów i drobne naprawy lakiernicze pozwalają szybko i w 100% przywrócić dawny wygląd samochodu, a co za tym idzie - zwiększyć jego wartość.

Oferujemy pomoc kierowcom, którzy szukają sprawdzonego warsztatu zajmującego się kompleksowymi naprawami lakierniczymi. Dysponujemy odpowiedniej klasy sprzętem i doświadczeniem, mamy dostęp do oryginalnych lakierów, dzięki czemu możemy zagwarantować doskonały efekt końcowy. Naszą specjalizacją jest usuwanie drobnych ognisk korozji, wgnieceń, tuszowanie przetarć i naprawa mocno zniszczonych powłok lakierniczych.

Skontaktuj się z nami – zaprosimy Cię na bezpłatną inspekcję stanu lakieru oraz jego uszkodzeń. Wycenimy naszą usługę, podamy Ci realny czas realizacji i udzielimy gwarancji na jakość naszej pracy.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.