Polerowanie

Zdjęcie główne #1 - Polerowanie

Idealny lakier wiele lat po wyjechaniu z salonu

Życie uczy, że piękno jest nam dane tylko na chwilę. Wymarzony, fantastyczny lakier naszego samochodu prędzej czy później podda się działaniu słońca, zazdrosnych sąsiadów, opadów deszczu i po prostu przemijającego czasu. Na szczęście nowoczesna kosmetyka samochodowa pozwala przywrócić mu dawny, głęboki blask. Polerowanie warto jednak powierzyć doświadczonym specjalistom – to bardzo delikatna czynność.

Oferujemy polerowanie lakierów wszelkich pojazdów mechanicznych, szczególnie samochodów, które po latach wymagają odświeżenia. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, doskonałymi środkami kosmetycznymi i przede wszystkim doświadczoną kadrą, która nie będzie się uczyć fachu na lakierze Twojego auta. Nie chciałbyś tego, prawda?

Dobieramy odpowiednie środki i metody w zależności od stopnia zniszczenia lakieru. Właściwe polerowanie zawsze poprzedzamy dokładną analizą stanu karoserii, która ma na celu znalezienie ewentualnych uszkodzeń lakierniczych, ognisk rdzy i wgnieceń. Tylko wtedy możemy dać gwarancję na Twoje 100% zadowolenie z efektu naszej pracy.

Polerujemy samochody wszelkich marek i klas. Cena usługi zależy od wielkości auta i zakresu koniecznych do przeprowadzenia prac. Nigdy nie obiecamy Ci przywrócenia stanu lakieru do salonowego – byłoby to z naszej strony nieuczciwe. Możesz mieć jednak pewność, że końcowy efekt po wykonaniu pełnej renowacji będzie znakomity.

Skontaktuj się z nami, przyjedź i poproś o wycenę usługi. Podpowiemy Ci, co jeszcze można zrobić, aby Twój samochód ponownie cieszył oczy swoim wyglądem. Znamy się na tym, możesz nam zaufać.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.