Naprawa zderzaków

Zdjęcie główne #12 - Naprawa zderzaków

Alternatywa dla kosztownej wymiany całego elementu

Stłuczki parkingowe mogą zdarzyć się każdemu kierowcy, a efekt niestety zwykle jest bardzo przykry. Auto znacznie traci na wartości, nie mówiąc już o zwykłej estetyce. Na szczęście wiele elementów karoseryjnych można dziś z powodzeniem przywrócić do pierwotnego kształtu. Przykładem jest tu naprawa zderzaków. To realna alternatywa dla kierowców, którzy z różnych przyczyn nie chcą wymieniać tego elementu na nowy.

Naprawa zderzaków jest fachową usługą, która pozwala uratować uszkodzony element i dalej z powodzeniem stosować go w samochodzie. Wykorzystujemy różne techniki, z których najpopularniejsze jest klejenie plastiku. Nie zawsze jest to skuteczne, ponieważ naprawić można jedynie elementy pęknięte, a nie całkowicie zmiażdżone czy pozbawione fragmentów poszycia.

Naprawa zderzaków jest usługą zdecydowanie tańszą niż wymiana całego elementu. Koszt używanego zderzaka do samochodu średniej klasy waha się od 500 do 1000 złotych. Decydując się na naprawę – o ile jest możliwa – wydasz niewielką część tej kwoty.

Po przeprowadzeniu naprawy zapewniamy także lakierowanie całego elementu, dzięki czemu ślady po stłuczce będą zupełnie niewidoczne, a samochód odzyska swój dawny wygląd i wzrośnie jego wartość na rynku wtórnym. Skontaktuj się z nami – ocenimy, czy zderzak Twojego samochodu może zostać poddany fachowej naprawie.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.