Auto detailing

Zdjęcie główne #10 - Auto detailing

Piękno tkwi w najmniejszych szczegółach

Samochód, który każdego dnia przemierza ciasne ulice miast, pokonuje długie dystanse w trasie, staje się mobilnym biurem lub środkiem transportu dla całej rodziny, w końcu będzie wymagał solidnego odświeżenia. Zaczniemy dostrzegać pierwsze oznaki zniszczenia lakieru, przetarcia, wypłowiałą tapicerkę, uszkodzone felgi. To zupełnie normalne i wynika z eksploatacji. Niestety, takie auto znacznie traci na wartości, w dodatku nie cieszy już tak oczu właściciela. Czy można coś z tym zrobić nie rujnując domowego budżetu? Można. Odpowiedzią jest auto detailing.

Oferowany przez nas auto detailing jest kompleksową usługą przywracania blasku Twojemu samochodowi. Wyobraź sobie, że ktoś funduje Ci pobyt we wspaniałym SPA. Opiekują się Tobą masażyści, kosmetyczki, jesz genialne potrawy, odpoczywa każda cząstka Twojego organizmu. Dokładnie tak samo działa nasza usługa. Samochód oczywiście nie wyrazi swoich emocji. Spokojnie, zauważysz je natychmiast po odebraniu auta z naszego centrum kosmetyki samochodowej.

W ramach auto detailingu zapewniamy cały zakres usług mających na celu przywrócenie wyglądu samochodu do tego, jaki prezentował tuż po wyjeździe z salonu. Usuniemy drobne uszkodzenia lakiernicze, zajmiemy się renowacją felg i opon, odżywimy wnętrze stosując najwyższej jakości preparaty. Szczególną uwagę zwrócimy na te elementy, które choć niepozorne, najbardziej psują estetyczny efekt – obtarcia lusterek i nadkoli, zadrapania w okolicach klamek, drobne odpryski lakieru, wypłowiałe ranty opon i ubytki powłoki felg.

Skontaktuj się z nami i przypomnij sobie, jak Twój samochód wyglądał dawniej. Resztę zostaw naszym specjalistom od auto detailingu.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.