Wymiana szyb

Zdjęcie główne #6 - Wymiana szyb

Dla bezpieczeństwa i braku problemów z prawem

Zdarza się. Uszkodzenia szyb, szczególnie przednich, to norma w polskich warunkach drogowych. Wystarczy drobny odprysk, aby w konsekwencji szyba bardzo szybko uległa większemu zniszczeniu. Wówczas nie ma wyjścia – konieczna będzie wymiana. W przeciwnym razie kierowca naraża się na poważne konsekwencje: ograniczoną widoczność i spadek bezpieczeństwa oraz mandat w przypadku kontroli drogowej. Uszkodzona szyba przednia jest także podstawą do zatrzymania dowodu rejestracyjnego. Wymiana szyb w naszym zakładzie odbywa się błyskawicznie, dlatego nie warto z tym zwlekać.

Zajmujemy się wymianą wszystkich szyb w aucie, włącznie z tymi wyposażonymi w czujniki deszczu, zmierzchu i podgrzewanie. Współpracujemy z wysokiej klasy partnerami, którzy są w stanie dostarczyć nam potrzebną szybę do praktycznie wszystkich popularnych marek samochodów. Oferujemy zarówno wymianę szyb oryginalnych, jak i zamienników czołowych producentów.

Zajmujemy się również naprawami szyb. Zwykle usunięcie drobnego odprysku jest bezproblemowe, a gwarantuje kierowcy, że tafla nie ulegnie dalszemu zniszczeniu i zachowa swoje oryginalne właściwości. Gwarantujemy brak odkształceń i pogorszenia widoczności.

Wymiany szyb zwykle wykonujemy na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Jeśli nie ma możliwości natychmiastowego wykonania usługi, zapewniamy bezpłatne garażowanie auta na ogrodzonym terenie, gdzie Twój samochód będzie bezpieczny.

Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą konkurencyjną ofertę. Przekonaj się, dlaczego setki kierowców już zaufały naszej jakości.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.