PDR – usuwanie wgnieceń

Zdjęcie główne #5 - PDR – usuwanie wgnieceń

Tak, uda się bez lakierowania.

Gdyby Twój samochód mógł mówić, to na pewno opowiedziałby Ci o tych traumatycznych chwilach, gdy był obijany przez wózki sklepowe, drzwi auta złośliwego sąsiada, grad i piłkę rzuconą przez dzieci. Nie da się tego uniknąć, nie w czasach, gdy po polskich miastach jeżdżą miliony samochodów. Potrzeby kierowców umożliwiły opracowanie metody usuwania wgnieceń bez konieczności szpachlowania i ponownego lakierowania elementu karoserii. Metoda ta to PDR. Poczytaj o niej i pomyśl, czy tego właśnie potrzebujesz.

PDR, czyli Paintless Dent Repair, jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych form naprawy wgnieceń w karoserii. Sięgamy po nią jednak wyłącznie w sytuacji, gdy nie doszło do załamania powierzchni lakieru. Wówczas jesteśmy w stanie bezinwazyjnie „wyciągnąć” wgniecenie i przywrócić wygląd elementu do pierwotnego stanu.

Metoda PDR jest obecnie bardzo popularna wśród kierowców, głównie z uwagi na zdecydowanie niższe koszty naprawy. Brak konieczności szpachlowania i lakierowania obniża cenę usługi nawet o 90% w stosunku do przeprowadzenia kompleksowej naprawy blacharsko-lakierniczej.

Jeśli zależy Ci na tym, aby karoseria Twojego samochodu wróciła do pierwotnego stanu, a auto nie straciło na wartości w wyniku ponownego lakierowania (które wykryje każdy czujnik grubości lakieru), skontaktuj się z nami. Przyjedź, ocenimy koszt, czas usunięcia wgniecenia i damy Ci gwarancję na jakość naszej usługi.

Usuwanie wgnieceń metodą PDR to prawdziwa rewolucja w świecie kosmetyki samochodowej. Jest dostępna dla każdego, ale wykonanie naprawy warto powierzyć wyłącznie specjalistycznemu zakładowi. Tylko wtedy mamy pewność, że efekt będzie znakomity.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.