Diagnostyka układów elektronicznych

Zdjęcie główne #11 - Diagnostyka układów elektronicznych

Gdy doświadczenie i umiejętności to za mało

Słyszałeś o tym, że współcześnie produkowane samochody są bardziej naszpikowane elektroniką niż prom kosmiczny Apollo 13 z jego wyprawy w 1969 roku? To powinno nam uświadomić, jak bardzo zmieniła się nowoczesna mechanika pojazdowa. Warsztaty, które bazowały wyłącznie na intuicji i doświadczeniu po kolei znikają z rynku. Zostają tylko te, które dysponują odpowiedniej klasy sprzętem. Dziś liczy się fachowa diagnostyka układów elektronicznych. Bez niej nie sposób naprawić zdecydowanej większości aut, także Twojego.

Specjalizujemy się w diagnostyce układów elektronicznych samochodów grupy VAG – m.in. Audi, Volkswagen, Seat, Skoda. Dysponujemy odpowiedniej klasy urządzeniami pomiarowymi, komputerami i programami, dzięki czemu błyskawicznie ustalimy źródło nieprawidłowej pracy auta, usuniemy błędy i przeprowadzimy specjalistyczną naprawę.

Współczesne samochody zaczynają przypominać jeżdżące komputery. Niegdyś proste naprawy urastają dziś do rangi wyzwania dla każdego mechanika. Nie sposób np. przeprowadzić wymiany przepustnicy bez późniejszego „przyuczenia” jej do pracy w konkretnym egzemplarzu auta.

Diagnostyka układów elektronicznych nie ma przed nami żadnych tajemnic. To dla Ciebie gwarancja, że prawidłowo ustalimy źródło usterki, usuniemy ją, a na koniec zaprogramujemy komputer w taki sposób, aby samochód pracował bez żadnych przeszkód.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.