Naprawa zawieszenia

Zdjęcie główne #9 - Naprawa zawieszenia

Jego stan jest kluczowy dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa

Wiedziałeś o tym, że według szacunków niemieckich diagnostów aż 15% samochodów jeżdżących po tamtejszych drogach ma mniejsze lub większe uszkodzenia układu zawieszenia? Nietrudno się domyślić, że w Polsce te dane byłyby jeszcze bardziej przerażające. Stan naszych dróg nadal pozostawia wiele do życzenia, a średni wiek aut przekracza grubo 10 lat. Warto pamiętać, że prawidłowo przeprowadzona naprawa zawieszenia jest jednym z warunków bezpiecznej jazdy.

Przeprowadzamy naprawy główne i bieżące układów zawieszenia we wszystkich popularnych markach samochodów. Specjalizujemy się w diagnostyce uszkodzeń i weryfikacji źródła niepokojących stuków oraz złego prowadzenia auta. Wymieniamy amortyzatory, sworznie, tuleje, końcówki drążków i całe drążki kierownicze.

Podejmujemy się regeneracji belek skrętnych, wymiany wahaczy. Każdą naprawę zawsze kończymy obowiązkowym ustawieniem zbieżności kół, co gwarantuje dobre prowadzenie oraz chroni przed zbyt szybkim i nierównomiernym zdzieraniem bieżnika opony.

Jesteśmy doświadczonym i rzetelnym warsztatem mechanicznym, który rozumie, że elementy zawieszenia mają decydujący wpływ na bezpieczeństwo kierowcy i jego pasażerów. Nie ma tu miejsca na półśrodki i eksperymenty. Jeśli się z tym zgadzasz, skontaktuj się z nami.

Naprawa zawieszenia może być czynnością prostą i bezproblemową, ale zdarza się także, że jej przeprowadzenie będzie wymagało poświęcenia większej ilości czasu. Dlatego zawsze zaprosimy Cię najpierw na bezpłatną diagnostykę stanu zawieszenia w Twoim aucie.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.