Drobne naprawy mechaniczne

Zdjęcie główne #13 - Drobne naprawy mechaniczne

Zadbamy o dobry stan techniczny Twojego samochodu

Średni wiek samochodów poruszających się po polskich drogach przekracza 10 lat. To dużo mówi o ich stanie technicznym. Spore przebiegi i zwykłe zużycie materiału powodują, że nasze auta wymagają bieżącej obsługi serwisowej. Przeprowadzamy drobne naprawy mechaniczne, które w praktyce decydują nie tylko o komforcie jazdy, ale także o jej bezpieczeństwie.

Specjalizujemy się w drobnych naprawach bieżących, poza naprawami głównymi silnika i skrzyni biegów. Nasze doświadczenie pokazuje, że większość usterek, jakie trapią samochody, to awarie możliwe do usunięcia szybko i niewysokim kosztem. Najczęściej uszkodzeniom ulegają elementy zawieszenia, instalacji elektrycznych i elektronicznych i to one bezpośrednio odpowiadają za całościowy stan samochodu. Poważne awarie silników i skrzyń biegów zdarzają się zdecydowanie rzadziej.

Nasz warsztat dysponuje odpowiednimi narzędziami i przyrządami diagnostycznymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie nie tylko błyskawicznie określić źródło usterki, ale także usunąć ją w bardzo krótkim czasie. W większości przypadków naprawa trwa jeden dzień, co jest wygodne dla naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę naprawy Twojego samochodu. Pamiętaj, że gratis zawsze dostajesz gwarancję naszej fachowości i poczucie bezpieczeństwa – bezcenne szczególnie w sytuacji, gdy samochodem podróżuje Twoja rodzina.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.