Wymiana oleju

Zdjęcie główne #8 - Wymiana oleju

Prosta czynność, którą łatwo wykonać źle

Wykazywanie się własną inicjatywą to piękna cecha charakteru, ale powiedzmy sobie szczerze – czy samodzielna wymiana oleju ma jakikolwiek sens? Zużyty olej trzeba zutylizować, czyli odwieźć go do specjalnego punktu. Dla osoby, która nie dysponuje doświadczeniem i odpowiednimi narzędziami oznacza to kilka godzin spędzonych w kanale, bez żadnej gwarancji, że uda się np. odkręcić filtr. W dodatku nowoczesne samochody, naszpikowane elektroniką, potrafią skutecznie uniemożliwić wymianę oleju bez dostępu do komputera diagnostycznego. Wymienimy olej w Twoim samochodzie w czasie, gdy Ty spokojnie wypijesz kawę.

Wymiana oleju, choć teoretycznie mało skomplikowana, jest kluczową czynnością serwisową. Należy ją przeprowadzać co 10-30 tysięcy kilometrów w zależności od zaleceń producenta. Wiele uwagi trzeba też poświęcić kwestii dobrania odpowiedniego oleju i dobrej klasy filtra. Mamy doświadczenie, które pozwala nam zagwarantować Ci, że cały proces przebiegnie bezproblemowo, a silnik Twojego samochodu będzie pracować w idealnych warunkach.

Wymieniamy oleje we wszystkich typach pojazdów, bez względu na markę i stopień skomplikowania tej procedury. Mamy dostęp do najlepszych olejów czołowych producentów, a także do filtrów – to my odpowiadamy za ich prawidłowe dobranie i dajemy na to gwarancję. Możemy również wymienić olej i filtr dostarczone przez Klienta.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że samodzielna wymiana oleju jest po prostu nieopłacalna. Za bardzo niską cenę kupujesz swój czas i wygodę.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.